18 Mayıs 2015

İş Bankası Hesap Kapama.

13 Mayıs 2015 tarihinde İş Bankası sirkeci şubesine gittim bireysel emeklilik ve maaş hesabımı kapatmak istiyorum dedim, tecrübesiz bir çalışan hazır dilekçe getirdi doldurup imzaladım çıktım. 15 mayıs'ta Pendik şubesinden arayıp hesabı kapatmadan önce şubeden ya da telefonla kartınızı iptal etmeniz gerekiyor dedi. (sirkecideki çalışan uyarmadı bile)
18 Mayıs'ta kurtköy şubesine gittim sadece telefonla kapatabilirsiniz başka bir şube asla kapatamaz dedi. Devlet dairesine çevirmişsiniz bankayı ne yaptığınızdan haberiniz yok. Binlerce çalışanınız var ama bir hesabı kapatamıyorsunuz.
Not: En son florya şubesine gittiğimde müdür ve veznedar sözlü münakaşa ediyordu işimiz var mı düşünen yok.

Turan 439 Okunma

Cevaplar

  • Turan'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2015

    25 mayıs'ta İş Bankası Pendik şubesinden arayıp hesabımın kapatıldığını bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Fakat kurtköy şubesindeki bireysel müşteri temsilcisi Pendik'teki hesap başka yerden kapatılamaz dedi. Beni yanlış yönlendirdi. Her şeye rağmen hesabı kapattığınız için teşekkür ederim.

  • Turan 21 Mayıs 2015

    Ulaşmak için aradınız fakat ben daha telefonu cebimden çıkarana kadar kapattınız. Bu mudur sizin geri dönüş şekliniz? utanmasanız ödemeli atacaksınız. Aynı günün akşamı saat 23.10 da aradım, çağrı merkeziniz bankanızdan betermiş. 27 dakika bekledim telefonda bütün çalışanlarınız uyuyor mu ne yaptığınız belli değil. Sizden eskiden de hiç memnun değildim şimdi resmen yaka silkiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön