İş Bankası Hesap İşletim Ücretlerinin İadesini Yapmıyor!

Mine Koyuncu Ş. |

İş Bankası altın hesabımda bir miktar altınım vardı. Tamamını bozdurarak alabildiğim kadarıyla fon aldım. Ertesi günü internet üzerinden baktığımda hesabımda kalan 55 TL'nin çeşitli (!) hesap işletim ücretleri bahanesiyle çekildiğini gördüm.

Bugün 0850 724 0 724'ü arayıp kesilen tutarın tarafıma iadesini istediğimde şubeye gitmem gerektiğini söyleyip geçiştirmek istediler. İade talebimi iletmelerini söyleyince mail adresimi alıp gene geçiştirmeye çalıştılar, ne zaman bana bilgilendirme yapılır diye sorduğumda 1 hafta kadar sonra diyerek gene net olmayan ifadeler kullandılar.

Uzun zamandır İş Bankası'nın müşterisiyim ve bu tutumdan çok sıkıldım. Bunun için hakem heyetine başvurup gerekeni yapacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mine Koyuncu Ş.
  27 Mart
  15:27

  Herkese bir anlamı olmayan aynı mesajı yazıyorsunuz müşteri memnuniyetinin sizin için ne derece önemli olduğu buradan belli oluyor zaten. Yukarıdaki yazımda 8507240824'ü aradığımı zaten söyledim. Gerekli işlemleri yapacağım, bu bankayla olan tüm alakamı kesip hakem heyetine başvuracağım.

 • 27 Mart
  14:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi