Halil Furkan K. Teşekkür Mesajı

Sonunda çözüme kavuştu firmanıza teşekkür ederim geçde olsa sorunu çözdüğünüz için

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesinin Yapılmaması.

Halil Furkan K. |

Yaklaşık yaklaşık 4-5 ay önce hesabımdan 50 TL'ye yakın hesap işletim ücreti kesildi. Biri bu ücret kesilmeden önce hesabın öğrenci hesabı olduğunu teyit etmek için olup 4 kez öğrenci belgesi ilettim. 3 kez de iadesini talep eden dilekçe yazdım ve öğrenci belgesi ile birlikte ilettim. Ama para iadesi yapılmadı bir süre daha iadesi yapılmazsa resmi bir işlem başlatıp hakkımı öyle aramak zorunda kalacağım. Bir an önce iadesinin yapılmasını ümit ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Furkan K.
  30 Aralık
  01:11

  Sonunda çözüme kavuştu firmanıza teşekkür ederim geçde olsa sorunu çözdüğünüz için

 • 16 Aralık
  13:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi