25 Şubat 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor!

İş Bankası'yla yaklaşık 10 yıldır çalışıyorum. Yılda iki dönem olmak şartıyla hesabımdan toplamda 95 TL ücret kesilmiştir. Bundan önceki yıllarda da aynı şekilde hesap işletim ücreti altında para kesilmiştir.

Çıkan yasa ile birlikte hesap işletim ücreti alınması yasaklanmış olmasına rağmen bu kesintiler devam etmektedir. Bankanın müşteri hizmetleri bu konuda 2 defa görüşme yaptım. Fakat her seferinde aynı çözümler sunuluyor.

2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmekte şeklinde bilgilendirme yapılmıştır. İade talebim işleme alınıp değerlendirildikten sonra tekrar E-posta yoluyla aynı çözümler sunulmuştur. Bu konuya bir çözüm bulamıyorlar.

Esragül 68 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön