İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Cemil A. |

Artık bu son oldu kartımı kredi kartımı herşeyi kapattıracağım. Parayı sokaktan bulmuyoruz. 27/06/2013 gece 2'de 40 TL kesilmiştir. 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesi gereğince, bu sözleşmenin 6. maddeden belirtilen hükümler çerçevesinde yeniden tanzim edilip imzalatılması gerekmekte iken bugüne kadar bir buda yapılmamıştır kanunlar bizlerin yanında haksız yere kesilen hesap işlem ücretlerini tekrar iade istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil A.
  19 Temmuz
  20:32

  iş bankası benimm için bitmiştir. bir hesap işletim iade ediyor digerinde etmiyor. cok tutarsız.

 • Cemil A.
  05 Temmuz
  19:10

  iyi güzel diyorsunuz mailde tekrar iade ettik diyorsunuz bunu neden iade edemiyorsunuz. daha önce iade aldım bunda neden yapmıyorsunuz

 • Cemil A.
  01 Temmuz
  22:49

  artık iş bankasıyla bitti gözümde.

 • Cemil A.
  01 Temmuz
  22:20

  madem hesap işletim ücreti kesiliyor bende kapatırım.. hesabımı bundan daha iyi bir yolmu var. siz diyorsunuz sözleşmede yazıyor.. tükeci hakem heyetine dilekce verince bankalardan tahsil edebiliyoruz. neyse iş bankayla artık kartlarımı en kısa sürede kapatacagım..

 • Cemil A.
  01 Temmuz
  10:00

  aradan 4 gün geçti ve halen bir cevap yok.!!!

 • 27 Haziran
  16:36

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi