09 Mayıs 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

1181 033***** nolu hesabımdan İş bankası tarafından 47 +3 tl tutarlı hesap işletim ücreti kesilmiştir. 4077 sayılı kanuna göre kesilen ücret yasal değildir.Kesilen 47+3 tl hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini istiyorum.Ayrıca bankanızın kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden yazdığım halde olumlu cevap verilmemiştir. Bu sorun çözülmediği müddetçe ne iş bankasıyla çalışırım nede tavsiye ederim.zaten hep kendimize yakın gördüğümüz kişilerden ve kurumlardan zarar gördük.

Beytullah 74 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah 04 Haziran 2013

    Ücret tarife tablosu içerisinde ilan yolu ile müşterilerimizin bilgisine sunulmaktadır diyor 1.Hesabı açarken neden müşterinin direk bilgisine sunmuyorsunuzda ücret tarife tablosu içerisinde ilan yolu ile müşterilerinize sunuyorsunuz. 2-Ben bu hesabı yeni açmadım5-6 senedir hesabı kullanıyorum.madem ücret tarife tablosu içerisinde ilan yolu ile bildiriyorsunuz neden bu zamana kadar almadınız. şimdi alıyorsunuz ozaman ücret tarife tablosu yokmuydu ?

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön