10 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası hesabında bir kaç yıl önce maaş müşterisiydim kurum banka değiştimek zorunda bıraktı bizi bir kaç aydır İş Bankası hesabımla ilgili bir işlem yapmadım fakat EFT yoluyla para hesabıma aktarıldı aktarıldığı gibi benim hesaptan 88 tl para hesap ücretim altında kesildi bu bana EFT yapılan para benim değil eşimin mağdurum bu paranın geri hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Nebat 29 Okunma

Cevaplar

  • Nebat 10 Nisan 2013

    sayın bankanın müşteriye ulaşarak ek bilgi talep ettiğini söylüyor fakat bankadan herhangi bir arama yapılmamıştır.gereğinin bilgilerinize sunarım.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön