21 Şubat 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Türkiye İş Bankası 6013 - Barajyolu Adana şubesi müşterisiyim. İş Bankası tarafından 20 şubat 2014'te (2013/2.dönem hesp. işl. mas. bsmv ( 47.62 +% 5 bsmv)) adı altında kesilen 2.25 tl ve (2013/2.döne hesp.işl.mas. ( 47.62 +% 5 bsmv)) adı altında hesabımdan 45 tl tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür.

Daha önce de kesilen ve kayıtlarınızda ki (hasep işletim masrafı) adlandırılan paramın da haksız yere alındığını düşünüyorum. Haksız yere alınan bu paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum. En kısa zamanda bana bildirilmesini istiyorum.

Cemil 87 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön