İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Gülten Ö. |

İş Bankası hesabımdan, 20/01/2014 tarihinde, 2013/1. dönem ve 2013/2. dönem hesap işletim ücreti adı altında toplam 100 TL hesap işletim ücreti alınmıştır. Hesap sahiplerinden hesap işletim ücreti alınmamasına dair emsal teşkil eden mahkeme kararları olmasına rağmen, tarafımdan tahsil edilen bu 100 TL'lik miktarın biran önce iadesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı beyan ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülten Ö.
  19 Şubat
  21:30

  İş Bankası şikayetimle ilgilenmemiş ve benimle irtibata geçmemiştir!

 • 12 Şubat
  10:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi