21 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası'nın 277***092 no'lu müşterisiyim. Hesabımdan izinsiz ve bilgim dışında alınmış olan 49.04 TL tutarındaki 2013 yılı 2. dönem hesap işletim ücreti ücretlerin acilen hesabıma iadesini istiyorum.

Yapılmadığı takdirde yasal haklarım dahilinde bu haksız kesintinin iadesine yönelik olarak süreç dahilinde ilk etapta tüketici hakem heyeti ile diğer hukuki makamlara gerekli tüm başvurular yapılarak Bankanızın kanun dışı uygulaması iptal ettirilecektir.

Anıl 35 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön