18 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası'ndan normal vadesiz hesap açtırdım hesap açarken 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz hesap işletim ücreti ödemeyeceksiniz ifadesi kullanılmıştı maalesef 15 gün sonra 47 TL hesap işletim ücreti hesabımdan çekilmiş.

Bankaya bununla ilgili dilekçe verdim ama 20 gün oldu bir ses yok. Bu nasıl bir anlayış daha hesap açılalı 1 ay olmadan 47 TL kesiliyor. Paramın iadesini istiyorum..

İlhan 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön