09 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin iadesini İstiyorum!

Mersin - Silifke İş Bankası şubesinden daha önce kullandığım tüketici kredisi için bana bankamatik ATM kartı verildi. ATM kartını istemediğim halde özellikle yıllık aidat, hesap işletim ücreti vs olmayacağı söylenerek bana bu kart verildi. Şimdi de 45*********9 5840 hesap numaralı kartımdan işletim ücreti kesilmiş.

Bu işletim ücretinin geri yatırılmasını istiyorum. Aksi halde tüketici mahkemesine başvurup İş Bankası ile olan ilişiğimi keseceğim. Tüm çevremi İş Bankası konusunda uyaracağım.

Hülya 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön