20 Ağustos 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Ben yaklaşık 5-6 yıldır İş Bankası müşterisiyim.Şahsi hesabımı da kullanmaktayım.Bugüne kadar benden hiç bir şekilde hesap işletim ücreti adı altında bir ücret talep edilmedi ve alınmadı.

2013 yılı için 57 TL yıllık hesap işletim ücreti talep ediyorlar bunun 30 TL'sini hesabıma yatırdığım paradan otomatik olarak tahsil ettiler.Bende internet bankacılığından ulaşarak mail ile cevaben bu tutarın iptal ve iadesini talep ettim.

Yıllardır kesilmeyen hesap ücretini neden acaba 2013 yılı için alıyorsunuz,eğer ki alıyorsanız ve haklıysanız geriye dönük olarak da talep edin ve tahsil edin.Yetkili olarak muhatap olabileceğim kimse yok sanırım ki halen cevap veremediler.Umarım dönerler.

Ersel 42 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön