İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Mustafa Y. |

2010-2012 tarihleri arasında maaşımı Edirne İş Bankası Şubesinden almam ve halihazırda bankamatik kartımı aktif olarak kullanmama rağmen ; 1300 *** ** 24 nolu hesabımdan 26.06.2013 tarihinde kesilmiş olan 50 TL tutarlı hesap işletim ücreti 4077 sayılı yasaya göre haksızdır. 50 TL tutarlı hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde hesabımı kapatıp hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  28 Ağustos
  12:35

  Herkese aynı mesajı gönderip durmaktan bıkmadınız sanırım... Kopyala yapıştır mesajlarla müşterilerin sorunlarını çözdüğünüzü zannediyorsanız yanılıyorsunuz... Bana ulaşan İş bankasından herhangi bir görevli personel olmadı... Kartımı kapatıp tüketici mahkemesine şikayet edeceğim olmayacak böyle....

 • 07 Ağustos
  12:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi