İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Kamber Ö. |

Uzun zamandır işlem yapmadığım İş Bankası hesabımdan 2 dönemlik hesap işletim ücreti kesintisi yapıldı. Çağrı merkezine ve İş Bankası sitesinden yaptığım itirazlara rağmen herhangi bir sonuca ulaşamadım. Bankaya haklılığımızı tüketici haklarını kullanarak kanıtlamak zorunda bırakılıyorum ve kesinti yapılan paranın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamber Ö.
  30 Temmuz
  20:53

  hiç bir çözüm sağlamadılar daha önce gönderdikleri şeylerin aynısını yazıp iletmişler bir daha iş bankasıyla çalışmayacağım

 • Kamber Ö.
  28 Temmuz
  16:42

  size ulaşıp çözüm bulamadığım için buraya yazıyorum sorunumu bankaya ulaştığımda hiç bir sonuca ulaşamadım

 • 27 Temmuz
  17:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi