13 Şubat 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İade Edilmesini İstiyorum!

Bir kaç gün evvel, maliye bakanlığından veya Tüketici Hakları'ndan aradılar ve bankanın hiçbir şekilde hesap işletim ücreti kesemeyeceğini, arzu edersem "emsal kararlar"ile tüm bu kesilen ücretleri geri alabileceğim söylendi. Ben gerek duymadım, ancak bankam bir sene içinde 2.kez hesap işletim ücreti kesti. Üstelik sormadı bile ve kestiğiniz ücret benim harç paramdı. 17 şubata kadar yatırmam lazım. Ücreti iade edin.

Vedat 54 Okunma

Cevaplar

 • Vedat 17 Şubat 2014

  Bu da gönderdiğiniz mailin son paragrafı. Hakkaten dalga geçiyormuşssunuz. "Öte yandan mevcut uygulamamızda Üniversite öğrencilerine ait olan hesaplar hesap işletim ücretinden muaf tutulmaktadır. Öğrencilik hayatınızın devam etmesi durumunda ilgili dönemlere ait öğrenci belgenizle Şubemizi ziyaret ederek Hesap İşletim ücreti iade talebinizi iletebilirsiniz."

 • Vedat 17 Şubat 2014

  Attığınız mailde" İki adet fatura, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Bireysel Emeklilik katkı payı veya tüketici kredisi borç ödemesi için otomatik ödeme talimatının bulunması gibi istisna kriterlerini haiz hesaplardan, dönem sonlarında belirtilen şartların sağlanması halinde ücret tahsil edilmemektedir" demişsiniz. Dalga mı geçiyorsunuz acaba? Öğrenci hesabı benimki 23 yaşındayım ben NE EMEKLILIGI NE ISTISNA DURUMU?

 • Vedat 17 Şubat 2014

  İlk fırsatta bankayla bütün ilişiğimi keseceğim.

 • Vedat 17 Şubat 2014

  Ne müşteri memnuniyeti yahu? 17 Şubat bugün. Kanunsuz yaptığın iş ve hala hiçbir şey yapmadınız ulaşmadınız.

 • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön