İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İade Edilmesini İstiyorum!

Tevrat T. |

İş Bankası Bolu Mengen şubesine bağlı 0179407 no'lu hesabımdan 2013/1 ve 2013/2 hesap işletim masrafı adı altında 28.02.2014 tarihinde 100,00 TL tutarında bir meblağ kesilmiştir. Banka başka bir bireye verilmek üzere hesaba aktarılan bu parayı bilgim dışında keserek beni diğer bireye karşı zor durumda bırakmıştır.

Müşteri hizmetlerine derdime atlatmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Son olarak buraya şikayetimi yazıyorum. Yinede banka kesilen tutarı iade etmez ise kesinti yapılan hesabımı ve yaklaşık 10 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartımı iptal ettireceğim. Ben bankaya otomatik ödeme talimatı vermek zorunda değilim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  13:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi