28 Mart 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretini Ödemiyor.

20 Mart 2014 tarihinde buradan yaptığım şikayet neticesinde İş Bankası tarafından kesilen hesap işletim ücretinin 2013 yılı 1. dönemine ait kısmı hesabıma iade edilmiş, fakat 2. dönemlik kısmını hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edemeyeceklerini belirtmişler. İade söz konusuysa ve kesilen para yasalsa neden bir kısmı iade ediliyor da diğer kısmı iade edilemeyeceği söyleniyor?

Yapılan haksızlık, hukuksuzluk devam etmektedir. Hesap işletim ücreti adı altında haksız yere şahsımdan kesilen bu ücretlerin tamamının hesabıma iadesini talep etmekteyim. Miktar ne olursa olsun kesilen tutarın tamamı iade edilmediği taktirde tüm yasal haklarımı kullanmakta kararlıyım.

Özgür 126 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön