İş Bankası Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Yunus A. |

İş Bankası'nda hem vadeli hemde vadesiz hesabım var . Vadeli hesabımın üstüne eklemek için vadesiz hesabıma bir miktar para yatırdım. Ertesi gün gördüm ki ; hesabımdan hesap işletim ücreti ve başka ücretler kesilmiş. Bu kesilen ücretin hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus A.
  16 Ağustos
  22:30

  iş bankası tarafından gönderilen mailde iade etmeyeceklerini bildirmişler.Bunun üzerine iş bankası ile olan bütün hesaplarımı kapatacağımı ve bir daha asla kullanmayacağımı temin ederim...

 • 15 Ağustos
  17:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi