İş Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

Çağlar T. |

Hesap işletim ücretiyle ilgili olarak daha önce şikayette bulundum fakat gelen mailde ücret iadesi yapılmayacağı bilgisi paylaşılmıştır. Ücretle ilgili olarak tüketiciyi koruma kanunu gereğince iadelerin yapıldığı bilgisi aktarılmıştır.

Bununla ilgili olarak İş Bankası şubenizden yapmış olduğum işlemler yeterli değil bana ait herhangi fatura bulunmamaktadır hesap işletim ücretiyle ilgili olarak ücretin iadesini tekrar talep ediyorum iade yapılmaması durumunda bana ait hesapların kapatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  16:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi