İş Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

Myriama D. |

1240-***5251 8 yıllık İş Bankası cevahir şubesi müşterisiyim. Şimdiye kadar hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerinin(447.00 ) tl hepsinin iadesini istiyorum, böyle bir haksızlık olamaz! Eğer buradan da olumlu sonuç çıkmazsa hakem heyetine başvuracağım ayrıca dilekçemi de yazdım hazırlıklıyım.

Haksız yere hesabımdan durmadan para kesiliyor böyle saçmalık olamaz. Hem size para kazandırıyoruz hem bankanızı tercih ediyoruz. Bankamı aradım bana hanımefendi eğer otomatik ödemeniz varsa bu yıl ki kesintiyi alabilirsiniz diyor yok daha neler her gün dünya kadar para işletiyorum bankanıza.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.Cevabınızı bekliyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi