Kubilay Y. Teşekkür Mesajı

Bu gün hesabıma para yayırılmıştır

İş Bankası Hesap İşletim Ücretimi Geri Vermiyorlar!

Kubilay Y. |

25.12.2013 tarihinde Kırıkkale İş Bankası'na dilekçe vermeme rağmen henüz hesabıma para yatırılmamıştır benden sonra dilekçe veren arkadaşımın hesabına para yatırılmıştır, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, öğrenci kredi kartı kullanıyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay Y.
  07 Ocak
  17:59

  Bu gün hesabıma para yayırılmıştır

 • Kubilay Y.
  07 Ocak
  15:28

  Dün ve bu gün bankayı aradığımda hesabınıza bu gün yatıracaz denmesine rağmen hiç bir gelişme yoktur bu nasıl bir ciddiyetsizliktir.

 • 06 Ocak
  17:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi