İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Talebi.

Saniye B. |

Uzun süredir kullanmadığım hesabımdan bu seneye kadar da hiç yapılmamış bir aidatın 2015 Ocak haziran dönemine ait hesap işletim ücreti adı altında yapılacağı tarafıma SMS yoluyla iletildi. Bankaya ait kullandığım kredi kartının bile aidatını benden almayan banka kullanmadığım vadesiz hesabın aidatını almaya çalışmakta ve kendini bu konuda çok haklı görmektedir. En kısa zamanda bana geri dönüş yapılmaz ve bu problem çözülmezse bankayla olan tüm ilişkimi kesmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  09:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi