İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Sorunu!

Umut G. |

Kullandığım bireysel kredi sonrası para 4 yıldır işlem görmeyen hesabıma aktarılmış ve hesabımdan 50 lirayı aşkın hesap kesim ücreti alınmıştır. Hem de açıklama kısmında 2014 2.Döneme ait olduğu belirtilmektedir. Yani 2015 için bir kez daha para kesmenin yolunu hazırlıyorsunuz! İade edilmesini istiyorum! Aksi takdirde yasal yollarla talebimi ileteceğim. Lütfen beni arayıp masal anlatmayın. Böyle bir uygulamayı kabul etmiyorum. Bu ay itibariyle süresi dolan bankamatik kartını da zahmet edip yenilemeyin. Bankanızla olan tüm ilişkilerimi kesiyorum. Mevcut kredime ait iban'a her ay ödemelerimi yapacağım. Elime para geçer geçmez bunu da kapatıp tüm ilişkilerimi sonlandıracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut G.
  08 Eylül
  11:22

  Şikayetim üzerine hesap işletim ücreti geri alınmıştır. Ancak belirtmek isterim gibi bu gibi uygulamalarınız sürdükçe müşterilerinizi yavaş yavaş kaybedeceksiniz. Bu kesilen haksız ücretler yüzünden bankanızda hesap açmayan, kart çıkartmayan, işlem yapmayan milyonlar var. Bazı bankalar oturup biraz düşünmeli!...

 • 03 Eylül
  09:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi