Deniz A. Teşekkür Mesajı

Sorunum kısa sürede cozulmustur. Yetkililere teşekkür ederim.

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Memnuniyetimi Yok Etti!

Deniz A. |

Bankanızın 095969506 müşteri numaralı müşterisiyim. Bankanızın kredi kartı, bireysel emeklilik, otomatik ödeme, vadeli hesap, yatırım hesabı gibi bütün uygulamalarını 10 seneye yakın süredir aktif ve memnuniyetle kullanmaktaydım.

Hesabımdan (dolar) kesilen hesap işletim ücreti bütün memnuniyetimi yok etti. Sorun çözülmezse bankanızda olan bütün hesaplarımı kapatıp hiçbir ürününüzü kullanmayacağım. Bilginize sunarım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz A.
  11 Mayıs
  14:27

  Teşekkürler.

 • Deniz A.
  11 Mart
  20:37

  Sorunum kısa sürede çözüldü. Yetkililere teşekkür ederim.

 • Deniz A.
  11 Mart
  20:36

  Sorunum kısa sürede cozulmustur. Yetkililere teşekkür ederim.

 • 09 Mart
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi