09 Mart 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Memnuniyetimi Yok Etti!

Bankanızın 095969506 müşteri numaralı müşterisiyim. Bankanızın kredi kartı, bireysel emeklilik, otomatik ödeme, vadeli hesap, yatırım hesabı gibi bütün uygulamalarını 10 seneye yakın süredir aktif ve memnuniyetle kullanmaktaydım.

Hesabımdan (dolar) kesilen hesap işletim ücreti bütün memnuniyetimi yok etti. Sorun çözülmezse bankanızda olan bütün hesaplarımı kapatıp hiçbir ürününüzü kullanmayacağım. Bilginize sunarım.

Deniz 506 Okunma

Cevaplar

 • Deniz 11 Mayıs 2015

  Teşekkürler.

 • Deniz 11 Mart 2015

  Sorunum kısa sürede çözüldü. Yetkililere teşekkür ederim.

 • Deniz'in Teşekkür Mesajı11 Mart 2015

  Sorunum kısa sürede cozulmustur. Yetkililere teşekkür ederim.

 • İş Bankası Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön