İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Konusunda Tutarsız Cevaplar Veriyor!

Emine D. |

Eğer bu site olmasaydı kendi param olduğu halde hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında çekilen paranın 1 tl'sini bile alamayacaktım. Yazmış olduğum yazılara İş Bankası tutarsız cevaplar verdi. 2 defa çekmiş olduğu tutarın yalnızca 1 tanesini iade etti. Yani 97 tl olarak hesaptan çektiği tutarın 50 tl sini iade etti ancak 47 tl'sini iade edemeyeceğini belirtmiş.

Koskoca bir İş Bankası bu kadar basit tutarsız cevap verebilir mi? Ya hiç verme ya da hepsini ver ama 1.dönem hesap işletim ücreti olan 50 tl'yi iade ettik 2. dönem işletim ücretini iade edemeyiz demek yıllarca aile boyu hesabımızın olduğu bankaya karşı bizi gerçekten üzdü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  13:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi