Aydın Ö. Teşekkür Mesajı

İş bankası hesabımdan haksız yere 50 tl hesap işletim ücreti kesmiştir. haksız olan bu kesintinin iadesini talep ediyorum.

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Aydın Ö. |

İş Bankası hesabımdan 50 TL hesap işletim ücreti kesmiştir. Daha öncede kesti konuştuk iade edildi ama ne zaman hesapta para görse hesap işletim ücreti kesmeye devam ediyor. Hesapta para bulunduramayacak mıyız?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın Ö.
  13 Ocak
  09:01

  İş bankası hesabımdan haksız yere 50 tl hesap işletim ücreti kesmiştir. haksız olan bu kesintinin iadesini talep ediyorum.

 • 10 Ocak
  13:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi