İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İbrahim Hakkı K. |

İş Bankası yıllardır yaptığı uygulama gibi 6 aylık dönemlerde 50 tl den ,2013 yılına ait 100 tl hesap işletim ücreti kesmiş. Yıllardır banka müşterisiyim ama muamele hep aynı. Neden sürekli bizleri yolmaya çalışıyorsunuz? Masrafı alırken istediğiniz anda kesiyorsunuz. Tutarın iadesini rica ediyorum. Eğer bu tutar iade olmayacaksa bu hesabı kapattırmak istiyorum. Yeter arttık. Biz parayı sokaktan toplamıyoruz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  17:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi