11 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Hesaptan bilgi dahilinde olmadan hesap işletim ücreti kesilmiş. Ve altı ayda bir toplamda 100 tl kadar. Aynı zamanda her bir hesap için de ayrı ayrı kesiliyor. Bankayla bu durumu görüştüğümde lakayt davranıyor. Her yıl kesiliyor felan diyor ve beni önemsemiyor.

Araştırdım hukuki olarak yanlış bir tutum ve diğer bankaların hepsi aldıkları parayı geri ödemelerine rağmen iş bankası bunu yapmıyor. Hesabı kapatıp başka bankaya geçmeyi düşünüyorum. Banka olarak müşterilere tutum ve davranışları açısından da kibar değiller ve müşteriyi hiç bir şekilde önemsemiyorlar.

Sümeyye 62 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye03 Ağustos 2013

    sadece gecen y?l?n hesap kesim

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön