İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Cihan İ. |

İş Bankası hesabımdan yılın ilk 6 ayı için normal banka hesabımdan 50 TL kesti. İş Bankası hem paramızı kullanıyor hem de yıllık 100 TL ücret kesiyor. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ederim. İş bankasından hesap açtırmak isteyenlere uyarımdır. Normal bir mevduat hesabı için yılın ilk ayı için 50 TL çok fazla para, böyle giderse İş Bankası'yla yollarımızı ayıracağız.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  13:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi