İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Zuhal Ç. |

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında mecburi olarak İş Bankası Kozyatağı şubesinde adımıza hesap açtırıldı. Söz konusu hesaba sadece kira bedelleri yatmakta ve site aidatı bu hesaptan ödenmektedir. Hesabımdan 23/12/2014 tarihinde 50 TL hesap işletim ücreti adı altında masraf kesilmiştir. İadesini İş Bankası'ndan talep ettim, hesap işletim ücreti hakkımız söke söke alırız diye bir sayfa dolusu yazı gönderdiler. Biz büyük bankayız istediğimiz her şeyi yaparız tavrından yeter artık.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  09:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi