24 Şubat 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

02***50 no.lu hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 16.02.2015 tarihinde toplamda 90.00 lira para kesildi. Ben zaten İş Bankası'nın maaş müşterisiyim ve aynı zamanda da kredi müşterisiyim. Ayrıca kredimin bağlı olduğu bu hesabımı maaş hesabımdan kesilmesi için otomatik ödeme talimatı bile vermeme rağmen hala nasıl kesiliyor.

Birde üstüne bu gün bankadan mesaj geliyor. Ek hesap borcunuzu yatırmadığınız takdirde 4.51 TL faiz uygulanacaktır diye. Bankayı arıyorum, biz her müşterimizden kesiyoruz diyorlar. Bu nasıl bir mantıktır. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Tuğba 205 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba25 Şubat 2015

    size yazıyorum da ne oluyor. telefondaki bayanların konuşmaları nasıl bir banka olduğunuzu zaten belli ediyor. bu para tarafıma geri iade edilecek. aksi halde hem kredimi hem de maaş hesabımı başka bankaya aktaracağım. sizinle gerek çevremdekiler gerekse aile fertlerim olsun hiç kimsenin çalışmasına fırsat vermeyeceğim. bu nasıl müşteri memnuniyetidir.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön