İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Gamze G. |

Türkiye İş Bankası'nda bulunan hesabımdan 08/01/2015 tarihinde 50,00- TL tutarında 2014/2. dönem hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmış. Üstelik bankacılık işlemlerini kullanıyor bile sayılmam.

Sadece bireysel emeklilik yatıyor hesabımdan, zaten bireysel emekliliğimde Anadolu Hayat Emeklilik'ten. Yani o da İş Bankası yararına. Derhal hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi halde İş Bankası'yla bütün ilişkimi keseceğim, bireysel Emekliliğimde dahil olmak üzere. Yok böyle bir iş! Şikayet etmekten bıktım ben bankaları. Tüketiciyiz ama kusurumuza bakmayın saf değiliz. Kolay kazanılmıyor ekmek parası.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze G.
  19 Ocak
  18:14

  öğrenciyim ve 50,00-TL benim için önemli bir meblağ. hiç bir şekilde yardımcı olamadılar İş Bankası!

 • 12 Ocak
  15:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi