İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Oğuzhan K. |

Vadesiz TL hesabımdan yılbaşına kısa bir süre kala 50 TL tutarında hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu uygulamanın ne kadar yasal olduğunu bilmiyorum fakat İş Bankası'nın kendi web sitesinden alıntı yaparak cevap vermek istiyorum:

2014 yılı İkinci 6 aylık dönem sonunda aktif olması kaydıyla aşağıda belirtilen istisna kriterlerini haiz vadesiz tasarruf mevduat hesaplarından ücret tahsil edilmeyecektir. "28 yaş ve altında olan üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL mevduat hesapları"

İş Bankası Üniversite öğrencisi olduğumu ve 28 yaş altında olduğumu bilmiyor mu yoksa bilip de şansını mı deniyor? Bu durumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  15:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi