09 Ocak 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Vadesiz TL hesabımdan yılbaşına kısa bir süre kala 50 TL tutarında hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu uygulamanın ne kadar yasal olduğunu bilmiyorum fakat İş Bankası'nın kendi web sitesinden alıntı yaparak cevap vermek istiyorum:

2014 yılı İkinci 6 aylık dönem sonunda aktif olması kaydıyla aşağıda belirtilen istisna kriterlerini haiz vadesiz tasarruf mevduat hesaplarından ücret tahsil edilmeyecektir. "28 yaş ve altında olan üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL mevduat hesapları"

İş Bankası Üniversite öğrencisi olduğumu ve 28 yaş altında olduğumu bilmiyor mu yoksa bilip de şansını mı deniyor? Bu durumun çözülmesini istiyorum.

Oğuzhan 235 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön