İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Oğuz K. |

İş Bankası yine habersiz bir şekilde 50 liraya yakın hesap işletim ücreti kesmiş hesabımdan. Geçen ay da kredi kartımdan kesmişlerdi. Yazın ağustos ayında öğrenci belgemi ve dilekçe yollayıp iade almama rağmen, öğrenci olduğumu bilmelerine rağmen yine kesmişler. En kısa zamanda hesabımı kapatma kararı aldım. Hesap işletim ücreti kesmiyoruz. Öğrenciden almıyoruz diyorlar ama yalan.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  19:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi