18 Kasım 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

17.11.2014 tarihinde 2014/1. Dönem Hesap İşletim Masrafı adı altında 2 ayrı işlem yapılmış ve toplamda 50 TL tutarı hesabımdan kesilmiştir. Otomatik ödemelerim için hesabıma aktardığım bu tutarın derhal iadesini talep ediyorum. Bu şikayetimi bankaya ilettim ve cevap olarak da bana şöyle bir bildirimde bulundular.

"Yapılan incelemelerde; hesabınızın (hesaplarınızın), linkte ayrıntılarına yer verilen istisna kriterlerinden herhangi birini içermemesi nedeniyle ücrete konu edildiği saptandığından Hesap İşletim Ücreti iade talebinizin karşılanamadığını üzülerek ifade etmek isteriz. "

İlk işim hakem heyetine gidip paramı almaya çalışmak ve banka ile olan ilişiğimi kesmek olacaktır.

Mustafa 237 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön