İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Caner B. |

2457**** müşteri numaralı İş Bankası müşterisiyim. Defalarca telefonla ve mail yoluyla hesap işletim ücretinin tarafıma geri iadesini talep etmiş olsamda, firma bu ücretin geri iade edilemeyeceğini ve bu tutarın müşterilerine daha ayrıcalıklı bir hizmet sundukları için alındığını belirtmiştir. Diğer bankalarda da aynı durumla karşı karşıya gelmeme rağmen mağduriyetimi gideremediğim tek banka İş Bankasıdır.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner B.
  04 Ağustos
  11:08

  Konuyla ilgili herhangibir kesinti yapılmadığı tarafıma bildirildi bunun üzerine kesinti yapılan ekste dönemini işlem numarası ve tutarını bildirmeleri ragmen herhangibir geri dönüş olmadı

 • 24 Temmuz
  14:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi