22 Temmuz 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Özel sektörde asgari ücrete yakın bi ücretle çalışmaktayım 17 temmuzda aylığım yattı ve 18 temmuzda İş Bankası 2 yıla ait 4 dönem hesap ücreti olarak maaşımdan 100-tl kesinit yaparak beni çok zor duruma düşürdü müşteri hizmetlerini aradım hesabımın maaş hesabı olarak tanımlanmadığını söyleyerek şubenize durumu izah edin çözüme kavuşturacaklar dedi.

Şubeye gittim ve durumu izah ettim söylenen şu beyfendi hesabınız maaş hesabı olarak tanımlı senin maaşının azlığı veya çokluğu beni ilgilendirmez önceki dönemlere ilişkin hesap işletim ücretlerini tahsis ettik siz yinede bir dilekçe verin genel merkeze gönderelim dedi. Bankaya ait kartlarımı ve hesabımı kapatma talimatı verdim.

Mehmet 247 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön