İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İlker Y. |

İş Bankası'nın uzun yıllardır müşterisiyim. Öğrencilik yıllarımdan bu yana kullanırım. Hesabımda bulunun tl ve döviz hesaplarımdan 2014 haziran ayı içerisinde hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu durumun düzeltilmesini, tl hesabımdan kesilen meblağın tl olarak, döviz hesabımdan kesilen meblağın aynı döviz cinsinden iadesini istiyorum. Bu durum düzeltilmezse tüketici haklarına başvuracağım ve hesabımı kartımı kapatacağım ve başka bir banka ile çalışacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker Y.
  07 Temmuz
  16:22

  madurıyetımın giderilmesini istıyorum...

 • İlker Y.
  07 Temmuz
  16:21

  İŞ BANKASI MÜŞTERİSİ OLMAMA RAGMEN , HESAP İŞLEM ÜCRETLERİM HESAPLARIMA HALEN YATIRILMAMIŞTIR , MADURIYETIM DEVAM ETMEKTEDIR.MADURIYETIMIN DEVAM ETMESI HALINDE GECMIS YILLARI ÖRNEK GÖSTERIP YASAL YOLLARA BASVURACAGIM VE HESAPALRIMI KAPATIP BASKA BANKA İLE ÇALIŞACAĞIM...

 • İlker Y.
  03 Temmuz
  19:57

  paramı ıade etmezsenız tuketıcı haklarına basvuracam , soyledıgınız madde ıkı taraflı sozlesmeler ıcın, bu madde tek taraflı sozlesmede yer alıyor....

 • 02 Temmuz
  09:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi