18 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

54 TL hesap işletim ücreti kesilmesi doğru mudur yani? Hani hesap işletim ücreti kalkmıştı? Az bir miktar da değil 54 TL. İş Bankası'yla ilişkiyi kesiyorum. Bir daha kullanmayacağım.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Kasım 2013

    Açıklamamız iletildi :D evet iletildi maaş müşterimiz veya öğrenciyseniz kesmeyiz yoksa keseriz. Sağolun o zaman bende sizinle çalışmam.

  • Mehmet01 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti önemsenmiyor artık

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön