İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Dilek S. |

İş Bankası bulunan aktif olarak kullanmadığım hesap kartıma 100 tl yatırdığımda geriye dönük olarak iki dönem vadesiz hesap aidatı adı altında yatırdığım paranın tamamı kesildi. Daha fazla yatırsaydım kullanmadığım dönemden bugüne olmak üzere bütün hesap işletim ücretleri kesilecekti.

Banka şubesinde görevlilerle konuştuğumda bu paranın geri verilemeyeceği yeni para yatırdığım taktirde yine kesinti olacağı iletildi. Hesabımı kapatmak istediğimde kapatmadılar sizden paramın
iadesi konusunda gereğinin yapılmasını ivedilikle rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  10:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi