İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Tc Güven E. |

Geçen sene kullanmış olduğum kredi kartına hesap işletim ücreti yansıttınız. Bankaya sorduğumda belli bir miktarı geçerseniz -ki bu miktar ne kadar olduğu bilinmiyor, alınan ücret bir sonraki ay hesabınıza iade edilecektir denildi.

Aynı şekilde bu sene de kartımdan hesap işletim ücreti olarak 45 lira kesilmiş. Kredi kartımı bu sene geçen seneden daha fazla kullandım. Kesmiş olduğunuz hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  09:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi