İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Şafak T. |

1 yıldır İş Bankası maaş müşterisiyim, maaş müşterisi olmama rağmen hesap işletim ücreti altında hesabımda kalan tutarlar kesilmektedir. Telefon şubesinden müşteri temsilcisiyle görüşmemde en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem gerektiği söyleniyor ama kesilen ücretlerin iadesinin yapılmayacağınıda belirtmektedir. Tarafımdan kesilen işlem masrafı altında ki tutarların ödenmesini kesilecek başka tutar var isede iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi