İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Nazlı B. |

Mart ayında İş Bankası 91 TL Hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan ücret kesmiştir. Tarafıma geri ödenmesini talep etmeme rağmen 2 kere olumsuz cevap verildi. Bankalarına ait hesabım, kredi kartım ve yatırım hesabım bulunmasına rağmen 91 TL alınan ücreti tarafıma geri ödemediler.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı B.
  31 Mart
  18:23

  Ben telefonla görüştüğümde hiçte memnun olmayacak cevaplar aldım. Kısa süre içerisinde telefon ile bana oluölu bir şekilde dönüş yapmanızı beklemekteyim

 • 31 Mart
  17:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi