06 Ağustos 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bugün son iş yerimden yatan miktarı çekmek için bankamatiğe gittiğimde hesabımdan tek seferde 90 TL kesinti yapıldığını fark ettim. Hesap özetimi kontrol ettim ve 2 dönem ücreti birden kesilmiş. Birçok banka ücret kesmezken İş bankasının bu tutumuna çok şaşırdım ve zaten işsiz kaldığım şu dönemde son maaşımın da bir kısmının kesilmesi beni zor durumda bıraktı. Bu sebepten dolayı İş Bankası ile tekrar çalışmayıp hesabıma da kapatacağım.

Serkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 07 Ağustos 2013

    Aynı anda müşteriden 90 TL hesap ücreti kesilmesinin hiçbir açıklaması olamaz.Hesap ücretinin geri iadesini talep ediyorum.Aksi taktirde hesabımın kapatılmasını istiyorum. Çünkü bu durumdan anlaşılan o ki sizin için müşteri memnuniyetinin ve devamlılığının hiçbir önemi yokmuş.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • Serkan 06 Ağustos 2013

    0448878 Bursa/Karacabey şubesi hesabımdan tek seferde yangından mal kaçırırcasına 90 TL kestiklerini bankaya yazmıştım.İşsiz kaldığım bu dönemde son iş yerimden aldığım 670 TL maaşın 90 TL sini tek seferde kesen İş Bankasını kınıyorum. Bir de mail adresime hesap işletim ücretinin açıklamasını yapan yazı göndermişler.Ben geri zekalı değilim 7 yıllık İş Bankası müşterisiyim, ilk kez bu şekilde bir maduriyet yaşadım. Ayrıca Müşteri İlişkilerinden gelen mailin sonunda yazana bakın yani açık açık çok ta umrumuzda değil nereye gidersen git dercesine 60 gün içinde hakem heyetine başvurabilirsiniz diyor.Bir de üstüne küstahlık yapıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön