İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Erkan S. |

İş Bankası aramızda hesap işletim ücreti alınmayacaktır diye sözleşme olmasına rağmen defalarca hesap işletim ücreti aldı defalarca başvurmama rağmen 40 dereden su getiriyorlar en sonunda mahkemeye başvuracağım ne de olsa sözleşmemizde böyle bir madde eklendi, 10 yıldır kesiyor hepsinin iadesini talep edeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan S.
  18 Şubat
  11:59

  konuyu mahkemeye taşıyacağım çoğu banka iade ederken bunlar bahane üretiyorlar iş bankası yaptıkları reklamların arkasında dursun

 • Erkan S.
  12 Şubat
  15:51

  defalarca yazdım bin dereden su getiriyorsunuz

 • 11 Şubat
  14:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi