15 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bu yazdığım 3. şikayet. Daha önce öğrenci belgemi göndermem durumda kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma geri yatırılacağı bildirilmişti.Bunun üzerine bende İş Bankası Maslak şubesine 2013-2014 eğitim yılında 3. sınıf olduğumu gösteren bir öğrenci belgesi gönderdim ama hesabıma işletim ücreti yatırmadılar.

Defalarca aradım en sonunda beni bir gün sonra bilgilendireceklerini söylediler ama yaklaşık 3 haftadan fazla bir zaman geçti hala bir cevap vermediler. Hesabımdan kesilen işletim ücretlerinin tamamının tarafıma geri yatırılmasını istiyorum.

Halil 30 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön