İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş.

Serkan Y. |

Öğrenci olmama rağmen her sene benden hesap işletim ücreti kesilmektedir. Sitelerinde yazılanlara göre 28 yaşından küçük üniversite okuyan öğrencilerden hesap işletim ücreti kesilmeyeceği belirtilmesine rağmen, kaç senedir benden hesap kesim ücreti kesilmektedir ve bankalara gidip bu konuyu görüştüğümde, her hesaptan artık işletim ücreti kesildiğini bildirmişlerdi ancak İş Bankası sitesine baktığımda böyle bir şey göremedim, sadece öğrencilerden kesilmediğini öğrendim İş Bankası şubelerinde ki çalışanlar beni yanlış yönlendirdi bu konuda hep. Gereğinin yapılmasını ve yanlış yönlendirmelerden dolayı hesap kesim ücreti adı altında kesilen ücretlerin tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Y.
  14 Ocak
  14:39

  Müşteri İlişkileri (ısbn536437595-5539329) mailde gelen bilgiler doğrultusunda tarafım tam olarak aydınlatılmadım ve mail içerisinde gönderilen http://www.İsbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/hesap-isletim-ucreti-uygulamasi/Sayfalar/hesap-isletim-ucreti-uygulamasi. Aspx linkte bulunan ve 3.şart olan 28 yaş ve altında olan üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL mevduat hesapları şartı sağlamama rağmen yıllardır benden işletim ücreti kesilmesi ve bunu tesadüfü olarak incelemem sonrasından fark ettim. Geçmiş yıllarda ki öğrenciliğimde göz önünde bulundurularak hesabımdan alınan işletim ücretlerinin iadesi için gerekli işlemleri yapıp bankanız ile çalışmayı artık düşünmüyorum...

 • 05 Ocak
  10:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi