Volkan Ç. Teşekkür Mesajı

İş bankasıyla ilgili yaşamış olduğum sorun çözülmüştür. Teşekkür ederim

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş.

Volkan Ç. |

Tüketici hakem heyeti kararıyla İş Bankası'ndan kazanmış olduğum dosya masrafını bana sorulmadan hesabıma aktaran ertesi gün de bu paranın 54 lirasını hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan banka almıştır. İş Bankası'yla çekmiş olduğum tüketici kredisi haricinde hiçbir alakam yoktur. Kredi kartım bulunmamaktır. İş Bankası'nın "yasal düzenlemeler kapsamında tüketici kredisi çeken veya başkaca bankacılık işlemi yapılmayan vadesiz hesaplar hesap işletim ücretinden muaf tutulur " denilmesine rağmen, müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirmeme rağmen param iade edilmemiştir. Bu konu ile ilgili hukuk mücadelem devam edecektir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  16 Kasım
  19:58

  İş bankasıyla ilgili yaşamış olduğum sorun çözülmüştür. Teşekkür ederim

 • 16 Kasım
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi