03 Eylül 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor ve İade Etmiyor.

İş Bankası'na daha önceden öğrenci belgemi götürüp öğrenciliğimi ispatladığım halde hesabımdan 2013 2. dönem ve 2014 1. dönem olmak üzere tam 100 tl hesap işletim ücreti kesilmiş. Herşeyi yapmama rağmen parayı geri iade etmiyor. Bankada tam 2 tane öğrenci belgem var. Ben sürekli her ay İş Bankası'na öğrenci belgesi götürmek zorunda mıyım?

Böyle büyük bir bankaya bu hareket yakışmadı öğrencinin 3-5 kuruşu var onuda siz alıyorsunuz ayıp! 100 TL'min hesabıma yatmasını istiyorum gerekirse tüketici hakları komisyonuna başvuracağım. Makbuzun fotoğrafını da ekledim insanlar eski döneme ait nasıl hesap işletim ücreti kesildiğini görsünler.

Mutlu 388 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu 03 Eylül 2014

    siz her şikayete klasik aynı cevabı mı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz? müşterinize verdiğiniz değer bu kadar sanırım. Ayrıca bankanız tarafından aranıp saçma sapan cümlelerle avutulmak istemiyorum. Sizin gibi bankanın hakkından tüketici hakları mahkemesi gelir.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön